Більшість українців заявляють, що постійно носять захисні маски

Більшість українців заявляють, що постійно носять захисні маски

Опитування
Більшість українців заявляють, що постійно носять захисні маски УНІАН

За результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", 72% українців постійно носять захисту маску для обличчя у громадських місцях, і лише 6% цього не роблять.

За даними соціологів, інколи маску вдягає 21% населення. Найчастіше, за результатами опитування, маски носять люди віком 60+ років — таких 77%, і серед молоді, віком 16-29, маску вдягають 65%. За територіальними показниками, найбільше людей стверджують, що використовують засоби індивідуального захисту у центральних регіонах України — 77%. Найменше носять маски на півдні – 63% населення.

Скільки українців заявляють, що носять маскиРейтинг

Скільки українців носять маски

Також, за даними опитування, 36% українців схвалюють діяльність уряду з подолання пандемії, натомість 51% - ні. Найбільше реципієнти схвалюють роботу у боротьбі з COVID-19 діяльність місцевої влади - 56%. Дій президента Володимира Зеленського в умовах пандемії схвалюють 49% українців, і не схвалюють - 40%.

Довідка. Опитування провели на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень МРІ з 30 по 31 липня 2020 року за випадковою вибіркою серед 2472 українців віком від 16 років і старше. Вибірка репрезентативна за регіоном, віком та статтю. Статистична похибка не перевищує 2 відсотків при 95-відсотковому рівні довіри, а коефіцієнт досяжності становив 12 відсотків. Дані були зібрані за допомогою комп’ютерного методу телефонного інтерв’ю на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів.

Що відомо

  • За даними "Рейтингу" на карантині серед українців помітно незначне зростання тривожності втоми та безсоння. Водночас більшість вважає себе щасливими.
Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди