Майже третина українців обрали б на виборах "Слугу народу" — Рейтинг

Майже третина українців обрали б на виборах "Слугу народу" — Рейтинг

Опитування
Майже третина українців обрали б на виборах "Слугу народу" — Рейтинг
УНІАН

За даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", 30 % українців підтримали б на місцевих виборах партію "Слуга народу", якби вибори проводилися наступної неділі. Також станом на кінець липня 77% українців планують брати участь у місцевих виборах 25 жовтня.

За результатами опитування, 41% респондентів не змогли відповісти на питання, за яку партію проголосували б, якби вибори проводилися наступної неділі. Серед тих 60%, які визначилися із партією, найбільше підтримують "Слугу народу" — 30%, далі "Опозиційна платформа - За життя" — 17% та "Євросолідарність" — 16%. Наступна "Батьківщина" — 9%. За "Голос", згідно з даними опитування, планують голосувати 2%. Інші партії опитані підтримують по 3% і менше.

Скільки українців
Скільки українців. Рейтинг

Результати опитування показали, що 20% опитаних зазначили, що скоріше не планують брати участь у місцевих виборах.

Довідка. Опитування провели на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень МРІ з 30 по 31 липня 2020 року за випадковою вибіркою серед 2472 українців віком від 16 років і старше. Вибірка репрезентативна за регіоном, віком та статтю. Статистична похибка не перевищує 2 відсотків при 95-відсотковому рівні довіри, а коефіцієнт досяжності становив 12 відсотків. Дані були зібрані за допомогою комп’ютерного методу телефонного інтерв’ю на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів.

Що відомо

  • Майже 30% опитаних Фондом "Демократичні ініціативи" проголосували б "за" пропрезидентську партію "Слуга народу" на виборах до Верховної ради, якби вони відбулися найближчої неділі.

На початок