На Дніпропетровщині цьогоріч відкрили понад 200 кримінальних справ про домашнє насильство

На Дніпропетровщині цьогоріч відкрили понад 200 кримінальних справ про домашнє насильство

Від початку 2023 року на Дніпропетровщині відкрили 213 кримінальних проваджень за статтею 126-1Домашнє насильство.

Про це йдеться на сайті Нацполіції регіону.

Правоохоронці області склали майже 12 тисяч адміністративних протоколів про домашнє насильство та понад 7,3 тисячі термінових заборонних приписів. Загалом в поліції зареєстрували близько 10 тисяч домашніх кривдників.

На Дніпропетровщині працюють мобільні групи поліції у містах Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське та Павлоград. Також такі реагування запустили у Нікополі та Новомосковську як пілотні проєкти.

"Нагадуємо: якщо ви стали свідком або безпосередньо потрапили в ситуацію домашнього насильства, звертайтесь до поліції за номером "102" або за телефоном Національної "гарячої лінії" з протидії домашньому насильству за номером 0 800 500 335 або коротким номером 116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів)", – мовиться у повідомленні поліції.

Яке покарання передбачене за домашнє насильство

За статтею 126-1, кривднику можуть призначити покарання у вигляді громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або арешт на строк до шести місяців. Також домашнє насильство карається обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок