У Києві завершили ремонт тепломережі біля ст. м. "Олімпійська". 140 будівель знову з теплом

У Києві завершили ремонт тепломережі біля ст. м. "Олімпійська". 140 будівель знову з теплом

"Київтеплоенерго" завершило ремонт тепломережі на вулиці Діловій, де раніше сталася аварія
Ліквідація наслідків аварії на тепломережі по вул. Діловій, Київ, 3 листопада 2023 р. Фото: "Київтеплоенерго"/Telegram

Бригади "Київтеплоенерго" усунули наслідки аварії, що сталася 2 листопада на магістральному трубопроводі по вулиці Діловій біля станції метро "Олімпійська". Відновили опалення й гаряче водопостачання для майже півтори сотні будинків на Печерську.

Про це інформує комунальне підприємство "Київтеплоенерго" у своєму Telegram.

Порив труби діаметром 450 мм стався на тепломережі, що була прокладена понад 50 років тому. Ремонтні роботи тривали цілодобово. Комунальники відкопали пошкоджену ділянку труби і замінили її новою, сталевою, виконавши гідроізоляцію та утеплення. Над ліквідацією наслідків аварії працювали 20 тепловиків і 8 одиниць спецтехніки.

На час робіт близько 140 будівель у Печерському районі залишалися без тепла і гарячої води. Це — 94 житлові будинки, 2 лікарні, 7 навчальних закладів та 37 відомств. Після ремонту магістральної мережі подачу теплоносія й гарячої води на ці об'єкти відновили.

Що відомо про ремонт тепломереж у Києві

У столиці відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки.

Також комунальники полагодили трубопровід, що забезпечує опаленням понад 7 тис. жителів Оболоні. Пошкодження тепломережі на Оболонському проспекті виявили під час проведення гідравлічних випробувань.

У Шевченківському районі Києва комунальники замінили пошкоджену ділянку тепломережі на вулиці Черняховського. Трубопровід відпрацював більше 25 років і тому вичерпав свій ресурс.

Також теплоенергетики перекладали трубопровід на вул. Івана Крамського у Святошинському районі. За останні 5 років на цій ділянці сталось близько 20 пошкоджень, через які призупинялася подача послуг споживачам.

Раніше у КМДА відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

Столичні комунальники ліквідували наслідки аварії на магістральній тепломережі у провулку Телеграфному, що в Печерському районі. 24 жовтня там текла гаряча вода з-під землі через порив трубопроводу.

Цього року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонт обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

На початок