Голова Рівнеоблради призначив керівників двох закладів

Голова Рівнеоблради призначив керівників двох закладів

Офiцiйно
Іван Ткачук та Наталія Будько
Іван Ткачук та Наталія Будько. Фото: Telegram голови облради Андрія Карауша

Обласний мистецький ліцей в Олександрії та Острозький психоневрологічний інтернат на Рівненщині офіційно мають призначених керівників. Відповідні розпорядження підписав голова облради Андрій Карауш.

Про це він повідомив 2 листопада у своєму Telegram.

Мистецький ліцей в Олександрії

Як ідеться в дописі, з 2 листопада на посаді директора Обласного мистецького ліцею в с. Олександрія буде Наталія Будько.

"Відповідно до мого розпорядження, діятиме воно, поки на цю посаду не проведуть конкурс. Закон передбачає, що робити це можна після скасування дії воєнного стану", — уточнив Карауш.

Як ідеться на сайті облради, мистецький ліцей в Олександрії — один із трьох обласних спеціалізованих закладів, де, окрім повної загальної середньої освіти, учні здобувають профільну мистецьку освіту за кількома напрямками: музичним, художнім, хореографічним та іншими. Там діє пансіон із частковим або повним утриманням учнів. Там навчається майже півтори сотні ліцеїстів.

За даними облради, Наталія Будько – педагогиня мистецького напрямку зі стажем у понад 30 років, вчитель вищої категорії, у 2002 році — лауреатка міського етапу конкурсу "Вчитель року" в номінації "Образотворче мистецтво".

Раніше мистецький ліцей очолювала Наталія Тарасевич, із нею контракт розірвали достроково наприкінці літа 2023 року, передувало цьому службове розслідування.

Острозький психоневрологічний інтернат

Через закінчення однорічного контракту із керівником Острозького психоневрологічного інтернату Іваном Ткачуком, голова облради підписав розпорядження про продовження контракту із ним на термін з 7 листопада 2023 року по 8 січня 2024 року. До цього Ткачук керував водоканалом у Острозі.

Інтернат спеціалізується на наданні послуг догляду із забезпеченням проживання для осіб похилого віку та людей з інвалідністю. Загалом в області є чотири психоневрологічних інтернати.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок