"Вийшов з Іловайська, але не вийшов з Бахмута". У Києві відкрили пам'ятну дошку воїну з Франківщини Олександру Гошилику

"Вийшов з Іловайська, але не вийшов з Бахмута". У Києві відкрили пам'ятну дошку воїну з Франківщини Олександру Гошилику

Відкрили меморіальну дошку Олександру Гошилику
Фото: Facebook/Оксана Василевич

У Києві на стіні Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкрили пам'ятну дошку полеглому військовослужбовцю з Івано-Франківщини Олександру Гошилику.

Про це пишуть на Facebook-сторінці навчального закладу.

Олександр Гошилик народився 10 вересня 1995 року у Долині на Франківщині.

"Олександр Гошилик пам'ятається як дуже світлий, щирий, усміхнений хлопчик. Ніколи б не могли подумати, наскільки сильним духом, мужнім, глибоким, свідомим і патріотично налаштованим він сформується. Здібний і талановитий, він вступив до ліцею як призер олімпіади з фізики у 2009 році", — йдеться у дописі.

У 2012 році хлопець закінчив навчання у ліцеї та продовжив навчався на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Олександр брав участь у Революції Гідності. Згодом два роки служив у зоні АТО, у батальйоні "Донбас". Він один з тих бійців, які змогли вийти з Іловайського котла. Опісля військовий видав збірку поезій "Міст через вічність".

У 2015 році за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни Олександра Гошилика відзначили орденом "За мужність" III ступеня.

Під час повномасштабного вторгнення воїн служив у Нацгвардії України. Боєць загинув 7 жовтня 2022 року в боях за Бахмут. Йому було 27 років.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок