"Мотор" та "Одеса" фіналісти Кубка України з гандболу

"Мотор" та "Одеса" фіналісти Кубка України з гандболу "Мотор"

Запорізький "Мотор" розгромив ужгородські "Карпати" у півфіналі Кубка України та розіграє трофей з "Одесою".

У день старту Фіналу Чотирьох Кубка України з гандболу одна з команд змушена були знятися: у складі "Донбасу" кілька гравців захворіли на коронавірус. Відповідно, "Одеса", яка мала зіграти з "Донбасом" у півфіналі, автоматично пройшла у фінал.

В іншому півфіналі грали чемпіон України "Мотор" та срібний призер Першої ліги "Карпати". Одозначним фаворитом була команда з Запоріжжя, яка уже з перших хвилин пішла в атаку.

Перший тайм закінчився з рахунком 18:6 на користь "Мотора". Після перерви чемпіони України не зупинялися: фінальний результат матчу - 46:17.

Тож саме "Мотор" став другим фіналістом Кубка України, де розіграє трофей у матчі з "Одесою". Початок фіналу "Мотор" - "Одеса" в неділю, 6 вересня, о 14:00. Пряма трансляція гри буде на головній сторінці Суспільне Спорт.