З 1 листопада у Дніпрі діятиме обмеження швидкості руху: що кажуть жителі

З 1 листопада у Дніпрі діятиме обмеження швидкості руху: що кажуть жителі

З 1 листопада у Дніпрі діятиме обмеження швидкості руху: що кажуть жителі
Ілюстративне фото. Суспільне

З першого листопада у Дніпрі повертають обмеження швидкості до 50 км/год. Про це повідомили у Патрульній поліції Дніпропетровської області. Обмеження діє у межах міста.

Як реагують містяни – у матеріалі Суспільного.

Місцева жителька Тетяна обмеження підтримує.

"Я за півтора року об’їздила половину Європи, і там дотримуються абсолютно усіх правил дорожнього руху. Якщо 50 то 50, якщо 60 то 60, тому я вважаю що це правильно", – зазначила жінка.

Житель Дніпра Геннадій зазначає, що через погану погоду восени та взимку обмеження швидкості слід вводити.

"Це правильно. Тому що погода зараз почнеться погана, слякоть, коли це точно почнеться – ніхто не знає", – розповів він.

Дехто з жителів з нововведеннями не погоджується.

"Привести у належний стан дороги, розмітку, знаки, а тільки тоді вже займатися обмеженнями швидкості", – каже Костянтин.

"Потрібно дивитися міжнародні правила. Я не знаю чому вони прибрали звідти +20 км/год, я не розумію цього. Я проти. А якщо йдеш на обгін? У будь якому випадку порушуєш", – каже Геннадій.

За даними патрульної поліції, на Набережній Заводській, 64 та на вулиці Набережній Перемоги, 38 А, де змінився швидкісний режим, розташовані камери автофотофіксаціїі.

Також наразі відповідні дорожні знаки, які "підіймали" обмеження швидкості демонтовані, а самі камери автофотофіксації переналаштовані.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок