У Рівному призначили нового керівника управління освіти. Що про нього відомо

У Рівному призначили нового керівника управління освіти. Що про нього відомо

Андрій Мазур та Віктор Шакирзян
Фото: Віктор Шакирзян

У Рівному представили нового начальника управління освіти Андрія Мазура. Його попередник Богдан Турович в кінці жовтня написав заяву на звільнення.

Про це 1 листопада повідомив у Telegram виконувач обов'язків міського голови Віктор Шакирзян.

До нового призначення Андрій Мазур був начальником відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю Державної служби якості освіти у Рівненській області.

"Він добре знайомий освітянам, оскільки дуже багато років працює у цій сфері. Зичу Андрію Володимировичу успіхів на новій посаді та плідної роботи", — написав Віктор Шарикзян.
У Рівному призначили нового керівника управління освіти Андрій Мазур
Фото: Віктор Шакирзян

Хто такий Андрій Мазур

Окрім того, що Андрій Мазур працював в управлінні Державної служби якості освіти у Рівненській області, раніше він був начальником інспекторського відділу міського управління освіти.

Що відомо про ексначальника освіти Богдана Туровича

У жовтні 2023 року начальник управління освіти Рівного Богдан Турович написав заяву на звільнення. Він керував управлінням з березня 2021 року.

У лютому 2023 року прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом закупівлі макаронів у дитсадки Рівного за ціною в 109 гривень за кілограм. Через провадження посадовець був відсторонений від посади майже на місяць, але після проведеного службового розслідування 10 березня Туровича поновили на посаді. Комісія, яка проводила службове розслідування, порушень не виявила.

Після відсторонення та звільнення міського голови Рівного Олександра Третяка наприкінці серпня, Турович став п'ятим посадовцем, який йде з посади. До цього звільнились заступниця мера з гуманітарних питань Марина Кузмічова, керівник департаменту соцполітики Сергій Черній, керівник департаменту муніципальної варти Андрій Пасічник та керівник департаменту економічного розвитку Володимир Липко, якого судять у справі про закупівлю жиру для пунктів незламності.

Останні події в управлінні освіти

Наприкінці вересня 2023 року поліція провела обшук в управлінні освіти, він стосувався відкритого 10 лютого кримінального провадження щодо ймовірного привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Підозри нікому не оголошували, оскільки слідчі дії тривають.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок