У Броварах демонтують дитсадок, де впав гелікоптер з керівництвом МВС

У Броварах демонтують дитсадок, де впав гелікоптер з керівництвом МВС

У Броварах демонтують дитсадок, де впав гелікоптер з керівництвом МВС
У Броварах демонтують дитсадок, поруч з який впав гвинтокрил з керівництвом МВС. Фото: Ігор Сапожко - ОФІЦІЙНО / Telegram

У Броварах на Київщині триває демонтаж дитсадка "Джерельце", який був зруйнований під час авіатрощі керівництва МВС.

Про це повідомив міський голова Ігор Сапожко.

За його словами, на будівельному майданчику тривають роботи з часткового демонтажу зруйнованого приміщення. Сапожко разом з головою ОВА зустрівся з підрядниками, представниками колективу та батьками вихованців.

"Якщо все і надалі йтиме за планом, садочок розпочне повноцінну роботу 1 листопада 2024 року", — зазначив Сапожко.

Заклад почали реконструювати в середині жовтня за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Що відомо про авіакатастрофу в Броварах

У Броварах Київської області впав гелікоптер, унаслідок катастрофи загинуло керівництво МВС — міністр Денис Монастирський, державний секретар міністерства Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін. За останніми даними загинули 14 людей, з них одна дитина. Отримали поранення 25, з них — 11 дітей. Кабмін створив робочу групу для розслідування авіакатастрофи. В СБУ повідомили, що розглядають кілька версій трагедії.

Речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що, аби встановити причини падіння гелікоптера у Броварах 18 січня знадобиться чимало часу. Спеціально створена робоча група визначить усі фактори, які могли спричинити авіакатастрофу.

У Броварах оголосили триденну жалобу за загиблими у авіакатастрофі. Станом на вечір 19 січня у лікарнях перебували 15 людей, зокрема, 6 дорослих та 4 дитини потрапили до опікового центру у Києві. Дві родини постраждалих виїхали на лікування за кордон.

У Броварах підтвердили загибель матері трьох дітей, яка привела їх у садочок у день трагедії. Жінку розшукували родичі.

На початок