Міський голова розповів, де в Черкасах не увімкнули опалення

Міський голова розповів, де в Черкасах не увімкнули опалення

Міський голова розповів, де в Черкасах не увімкнули опалення
Суспільне Черкаси

Станом на 31 жовтня тепло в Черкасах не подали до 35 будинків, одного дитсадка та чотирьох шкіл.

Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

За словами посадовця, з 790 будинків, які підпорядковуються підприємству "Черкаське Хімволокно", тепло не подали до 35.

"Більшість цих будинків — на вулиці Митницькій. Наразі там тривають спільні роботи з КП «Черкаситеплокомуненерго» по відновленню тепломережі. Завершити планують першого листопада і відразу під'єднати будинки до теплоносія", — пояснив він.

Також, за інформацією КП "Черкаситеплокомуненерго", теплоносій подано до всіх 443 житлових будинків, які обслуговує це підприємство.

"Тепло отримали всі медзаклади та дошкільні навчальні заклади, крім садка №38. Там на мережах трапився порив, його ліквідовує підрядник департаменту освіти", — зазначив Анатолій Бондаренко.

Школи №22, 24, 9 та 21 отримають теплопостачання з четвертого листопада, коли закінчаться осінні канікули у школярів, додав він.

Що відомо про опалювальний сезон-2023 у Черкасах

  • У Черкасах 10 жовтня увімкнули опалення у двох лікувальних закладах міста. У інших об'єктах соціальної інфраструктури будуть вмикати опалення поступово. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
  • Зі слів міського голови, опалення в закладах соцзабезпечення вмикатимуть за запитом їх керівників. Наразі теплопостачання вже отримали Черкаський обласний перинатальний центр та обласний кардіоцентр. На черзі — Черкаський геріатричний пансіонат.
  • Із 18 жовтня розпочали подачу тепла до житлових будинків. Утім в тих оселях, балансоутримувачі яких завчасно не зробили заявку, батареї потеплішають дещо пізніше. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок