При утепленні гімназії заволоділи бюджетними коштами — на Житомирщині судитимуть депутата-підрядника й інженера

При утепленні гімназії заволоділи бюджетними коштами — на Житомирщині судитимуть депутата-підрядника й інженера

При утепленні гімназії заволоділи бюджетними коштами — на Житомирщині судитимуть депутата-підрядника й інженера
Фото: Житомирська обласна прокуратура

На Житомирщині судитимуть депутата-підрядника та інженера з технагляду, які при утепленні гімназії заволоділи бюджетними коштами.

Про це Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, прокурори Попільнянського відділу Коростишівської окружної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно двох посадовців.

"Директора приватного товариства обвинувачують у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах та службовому підробленні за частиною 5 статті 191"Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем", частиною 1 статті 366 "Службове підроблення"Кримінального кодексу України. Інженеру з технічного нагляду інкримінують службову недбалість, що завдала істотної шкоди державним інтересам за частиною 1 статті 367"Службова недбалість" Кримінального кодексу України", — повідомила Тетяна Гоша.

Слідство встановило, що зловживання з бюджетними коштами скоїли під час реконструкції (утеплення) гімназії у Корнинській об'єднаній територіальній громаді Житомирського району.

"Підрядник — директор товариства, депутат однієї з районних рад, зобов'язався виконати термомодернізацію навчального закладу. Відповідно до укладеного договору, вартість робіт становила понад 7,2 мільйона гривень. Однак умов договору він не дотримався. Зокрема, не виконав понад два десятки видів робіт з внутрішнього та зовнішнього оздоблення. Проте замовнику надав офіційні документи з недостовірними відомостями. Інженер з технічного нагляду, у свою чергу, проявив службову недбалість та не перевірив належним чином обсяги й якість робіт, виконаних підрядником", — розповіла Тетяна Гоша.

За словами речниці прокуратури, унаслідок цього, на підставі підроблених документів, на рахунок товариства з бюджету зайво перераховано майже 930 тисяч гривень.

"Наразі на майно обвинувачених — квартиру, земельну ділянку та корпоративні права наклали арешт. Також заявили позови про стягнення з обвинувачених усієї суми заподіяних збитків", — повідомила Тетяна Гоша.

Раніше Суспільне повідомляло, що депутата однієї із райрад Житомирщини підозрюють у заволодінні майже одним мільйоном бюджетних гривень під час проведення робіт з утеплення гімназії у Корнинській громаді.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок