Святкування Геловіну у столичному зоопарку: як усе відбувається

Святкування Геловіну у столичному зоопарку: як усе відбувається

"Київзоо" опублікував фото та відео, як тварини долучились до святкування Гелловіну
Святкування Геловіну у столичному зоопарку. Фото: Київський зоопарк

Київський зоопарк долучився до святкування Геловіну та опублікував відео та світлини з тваринами, які ласують святковими гарбузами та вбралися у "гарбузові" голови.

Про це повідомили у пресслужбі столичного зоопарку.

"Долучаємось до світової практики відзначання Геловіну. Мешканці Київзоо стали героями чарівних кадрів, щоб подарувати вам посмішки та позитив", — йдеться у повідомленні.

На опублікованих фото та відео можна побачити, як мешканці Київського зоопарку долучились до святкування Гелловіну, граючись та ласуючи гарбузами.

Святкування Геловіну у столичному зоопарку: як усе відбувається
Святкування Геловіну у столичному зоопарку. Фото: Київзоо

У Київському зоопарку провели останній гарбузовий вікенд. На вихідних 28-29 жовтня гарбузами частували копитних — бізонів, зубрів, коней Пржевальського, верблюдів та оленів.

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують різні заходи для відвідувачів. У вересні 2022 року для тварин організували частування кавунами. Ними, зокрема, ласували слон, ведмежатко та котячі лемури. Цьогорічний сезон кавунів відкрили сіаманги Патрік і Тіса. За вересень тварини з'їдають до однієї тонни цих баштанних культур.

Також тварин пригощають яблуками. Серед інших їх дуже полюбляють копитні.

Восени у зоопарку з'явилися чергові дитинчата. У бізона Варяга народилось двоє теляток. Їх назвали — Вітер і Веселка.

На День незалежності у Київському зоопарку святкували День народження тигри Малюк та Рена. Їм виповнилося 14 років.

Також у серпні єдиній горилі в Україні — самцю Тоні — виповнилося 49 років. Це не тільки єдина горила в Україні, а й одна з найстаріших у Європі. Вже понад 20 років він мешкає у столичному зоопарку.

На початку березня лемур Байрактар відзначив день народження. Він народився передчасно 3 березня 2022 року. Мати відмовилась від дитинчати через стрес від гучних вибухів.

У Київському зоопарку облаштували новий авіарій для родини врятованих папуг Жако, які потрапили до зоопарку минулого року. Працівники створили у великому пташиному вольєрі умови, наближені до природних.

Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких минулого року врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію. Наразі їх перевели на новий майданчик.

Цієї весни у Київському зоопарку створили понад 19 нових родин. Пари та родини створюють не тільки для розмноження, а й просто для компанії — згідно Плану колекції.

У "Київзоо" зимували не лише постійні мешканці, а й понад 200 тварин, яких волонтери вивезли із найбільш постраждалих регіонів унаслідок російського вторгнення.

На початок