Комп'ютерний томограф отримала Хмельницька обласна дитяча лікарня

Комп'ютерний томограф отримала Хмельницька обласна дитяча лікарня

Комп'ютерний томограф отримала Хмельницька обласна дитяча лікарня. Раніше в закладі не було комп'ютерної томографії. Діагностування для пацієнтів буде безкоштовне.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла директорка Хмельницької обласної дитячої лікарні Лілія Брухнова.

За її словами, завдяки цьому обладнанню, лікарня зможе надавати сучасну діагностику та точніше визначати тактику лікування.

"Комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія — це одна з тих діагностичних процедур, яка нам важлива для пацієнтів з органічними ураженнями центральної нервової системи, з онкологічною патологією, з підозрами на пухлини того чи іншого органу. Завдяки йому ми зможемо визначати локалізацію патологічного процесу. Це важливо для визначення тактики лікування. Томографія — це сучасні методи діагностики, які вкрай необхідні. Ультразвукова діагностика, рентген — це не те, вони не перекривають всього того, що робить комп’ютерний томограф", — сказала Лілія Брухнова.

Як розповіла директорка лікарня, наразі в закладі проводять ремонтні роботи для інсталяції комп'ютерного томографа. Також, окрім наявних спеціалістів, лікарня готує нових, які пройдуть спеціальне навчання та проводитимуть діагностику на новому обладнанні.

Закупівля медичного обладнання, за словами Лілії Брухнової, здійснювалась у рамках спільних проєктів Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок