В Україні презентували інтерактивну мапу для популяризації ветеранських бізнесів — Український ветеранський фонд

В Україні презентували інтерактивну мапу для популяризації ветеранських бізнесів — Український ветеранський фонд

Пресконференція на тему "Шлях ветерана. Бізнес"
Пресконференція на тему "Шлях ветерана. Бізнес" запуск проекту на підтримку ветеранів-підприємців". Фото: Медіацентр

Український ветеранський фонд (УВФ) спільно із партнерами презентував інтерактивну мапу ветеранських бізнесів "Шлях ветерана. Бізнес", де вже представлено близько 400 пунктів підприємницької діяльності захисників України.

Про це йшлося під час пресконференції на тему "Шлях ветерана. Бізнес" запуск проекту на підтримку ветеранів-підприємців".

"Ми сьогодні презентуємо проект — мапу ветеранських бізнесів. Зазначу, що вона постійно наповнюється. Всі бізнеси верифіковані Українським ветеранським фондом, який дійсно належить ветеранам, тож ми можемо засвідчити, що вони працюють, надають якісні послуги", — сказала в.о. виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів Руслана Величко-Трифонюк.

За словами Величко-Трифонюк, на карті вже представлено близько 400 бізнесів, які брали фінансову підтримку від УВФ, відповідно до конкурсних програм. Також на інтерактивній мапі планують відобразити проекти з мікрофінансування — до 1000 ФОПів.

До створення мапи долучилися компанії ЛУН та Uklon. Маркетинг-директор ЛУН, амбасадор УВФ Денис Суділковський акцентував на важливості підтримки ветеранів бізнесу зараз і в майбутньому. Він висловив побажання, щоб українці надавали перевагу бізнесам, заснованим ветеранами, адже так суспільство забезпечить посильну підтримку захисникам України.

"Ми створили цю карту для популяризації ветеранського бізнесу. Відтепер по всіх регіонах України можна подивитися перші додані бізнеси ветеранів, а також подати заявку на долучення нових бізнесів", — сказав Суділковський.

Зазначається, що мапа з ветеранськими бізнесами вже доступна на платформі Українського ветеранського фонду, згодом вона буде доступна в додатку Uklon.

За даними Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) в Україні станом на вересень є 851 068 ветеранів та їхніх родин (з них жінки — 286 036).

За прогнозами міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної, після війни не менше 10% в українському суспільстві складатимуть ветеранки та ветерани.

На початок