Як дотримуються протиепідемічних заходів у Херсонському національному технічному університеті

Як дотримуються протиепідемічних заходів у Херсонському національному технічному університеті

Як дотримуються протиепідемічних заходів у Херсонському національному технічному університеті Суспільне Херсон

Маска, дистанція та дезінфекція аудиторій і коридорів – такі рекомендації від МОЗ. У Херсонському національному технічному університеті дотримуються протиепідемічних заходів.

Навчання в університеті з 1 вересня розпочалося для студентів 2-4 курсів і аспірантів. Перший тиждень, розказує ректор Юрій Бардачов, лекційний і він проходить змішано: онлайн і офлайн. З 7-ого по 14-те тільки дистанційно.

"З 15 вересня починає навчатися і 1 курс, і 5. Це згідно розпорядження Кабміну і наказу міністра. І тоді ситуація стає більш складніша: у нас збільшується кількість студентів. В університеті змішана форма навчання. Невизначено що більше буде: дистанційно чи в аудиторіях. Регулювати цей процес будемо, дивлячи на ситуацію в області і в країні", -розповів ректор ХНТУ.

За словами Юрія Бардачова, університет має можливість проводити навчання дистанційно, оскільки в університеті є освітній дата-центр, на якому може зберігатися 10 тисяч записаних лекцій. Також є потужний інтернет.

Як дотримуються протиепідемічних заходів у Херсонському національному технічному університетіСуспільне Херсон

Це - майбутні експерти з безпеки харчових продукті. Юлія Чебатарьова говорить, що їй краще ходити на заняття, ніж навчатися дистанційно. Додає, що її спеціальність вимагає більше практичних завдань в лабораторії, а в домашніх умовах спробувати не можливо:

"Дистанційно ми не мали змоги навчатися практично, ми не могли виконувати лабораторні роботи. Очна форма дає можливість попрацювати практично, ставити питання викладачам, мати доступ не лише до підручників і інтернету, а й напряму питати у різних викладачів".

Доцентка Людмила Салєба, погоджується зі своєю студенткою:

"Скучили за очною формою навчання. Оскільки на дистанційній формі не було живого спілкування, не було очей, які дивляться на тебе і не було питань. Очна форма вона більш прогресивна".

Як дотримуються протиепідемічних заходів у Херсонському національному технічному університетіСуспільне Херсон

За стаціонарне навчання і майбутня бухгалтерка Юлія Шаля. Говорить, що дистанційні заняття не сприймаються серйозно:

"Я скучила за очною формою навчання. Дім - це дім, в тебе є якісь справи, ти відволікаєшся. Коли ти приходиш і сідаєш за парти, то ти відчуваєш, що ти справжній студент. Це більш ефективне навчання, ніж дома".

Як дотримуються протиепідемічних заходів у Херсонському національному технічному університетіСуспільне Херсон

У гуртожитку Херсонського національного технічного університету перебувають ті студенти, які живуть тут кілька років і не їздили додому влітку, - розповіла комендантка Віра Шкрум:

"З 7 вересня починається повне заселення. З 12 числа заселяються першокурсники. У нас в медпункті будуть лікарі, це дерматолог, терапевт і лаборант, який буде брати кров на РВ. Наш лікар буде перевіряти і потім надавати довідку".

Студент факультету економіки Олександр Пригода шостий рік живе у гуртожитку. Він залишався тут і під час карантину. Говорить, працює віддалено через карантин.

У гуртожитку діють правила: коридором, на кухні і у вбиральні тільки у масці. При вході обов′язково температурний скринінг. Стороннім вхід заборонений. Усі внутрішні правила надруковані чотирма мовами, розказує комендатка, і розміщені на стінах.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди