Півзахисник збірної України присвятив гол харківському лікарю, який помер від COVID-19

Гравець збірної України з футболу Олександр Зінченко присвятив гол у матчі Україна-Швейцарія лікарю Антону Худаєву. Українська команда перемогла з рахунком 2:1.

У першому таймі матчу Ліги націй, що проходив на "Арені Львів", на 14 хвилині, відзначився гравець української збірної Андрій Ярмоленко.

На 41 хвилині швейцарець Харіс Сеферович зрівняв рахунок.

Гол, який став переможним для української збірної, на 68 хвилині забив півзахисник Олександр Зінченко. Після голу він зняв траурну пов'язку і підняв над собою.

Півзахисник української збірної присвятив гол харківському лікарю, померлому від COVIDСкріншот відео: Канали Футбол 1,2,3/YouTube

Перед матчем відбулася хвилина мовчання, присвячена пам'яті лікаря Антона Худаєва — харків'янина, який працював з командами "Металіст", "Металіст 1925" та національною збірною.

• Антон Худаєв помер 25 липня у віці 48 років. Коронавірус вразив 70% його легенів. Понад 20 років Худаєв був лікарем харківського "Металіста", у збірній — з 2016-го.
  • "Футбольна команда — це така самостійна структурна одиниця, де дуже багато людей. Не тільки футболісти, там і тренери, і адміністратори, і працівники клубу, водій автобусу. Там дуже багато людей. І Ашот (так називали його друзі та колеги — ред.) користувався повагою кожного з них", — розповів голова наглядової ради ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко.
  • Україна мінімально обіграла Швейцарію в першому турі Ліги Націй: подробиці.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start