У франшизі "Зоряний шлях" з'являться небірнарні та трансгендерні персонажі

У франшизі "Зоряний шлях" з'являться небірнарні та трансгендерні персонажі

У франшизі "Зоряний шлях" з'являться небірнарні та трансгендерні персонажі Twitter

Науково-фантастична франшиза "Зоряний шлях" представить своїх перших трансгендерних і небінарних персонажів у третій серії "Star Trek: Discovery".

Як пише BBC, про це заявили продюсери франшизи. Транс-персонажа Грея зіграє 19-річний транс-актор Ієн Олександр, а небінарну Адірам зіграє Блю дель Барріо.

"Коли мені подзвонили повідомити, що мене вибрали на роль Адірам, я ще не сказав більшості моїх друзів і родині, що я небінарний. Коли це сталося, мені здалося, що Всесвіт каже "вперед", — ділиться дель Барріо.

Один із зірок шоу Ентоні Рапп написав у Twitter, що "не може дочекатися, коли глядачі зустрінуться з цими чудовими артистами". Він заявив, що "пишається" бути частиною шоу.

"Зоряний шлях завжди ставив метою показати недостатньо представлені спільноти", —сказав шоуранер.

Співзасновниця шоу і виконавчий продюсер Мішель Парадайз додала, що вони вірять у те, що "можуть показати людям, що майбутнє без поділу за ознакою раси, статі, гендерної ідентичності або сексуальної орієнтації є цілком доступним".

Шоу транслюватиметься у жовтні на американському телеканалі CBS. У попередніх серіях Star Trek показали перших одружених геїв в історії франшизи, також уперше в історії темношкіра жінка стала головною героїнею серіалу.

Що відомо

  • Анімаційна студія Pixar випустила короткометражний мультфільм "Out", головний герой якого є представником ЛГБТ-спільноти.
  • Онлайн-словник Dictionary.com оновив розміщені на сайті статті, уточнивши та додавши терміни, які стосуються раси, ідентичності, сексуальної орієнтації та психічного здоров’я.
  • Соціальні мережі Instagram і Facebook блокуватимуть усі дописи, які просувають так звану конверсійну терапію, яка нібито має змінювати сексуальну орієнтацію людини в бік гетеросексуальності.
  • Апеляційний суд США постановив, що школи не можуть відмовляти трансгендерним школярам доступ до туалетів, обраний відповідно до їхньої гендерної ідентичності.
  • Тлумачний словник Merriam-Webster (США) визначив словом 2019 року займенник they (вони).
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше