Сили оборони відбили всі російські атаки на Донеччині та Луганщині

Сили оборони відбили всі російські атаки на Донеччині та Луганщині

Сили оборони відбили всі російські атаки на Донеччині та Луганщині
Ілюстративне фото: Facebook / Генштаб ЗСУ

Сили оборони відбили понад 25 атак армії РФ на Авдіївському та Мар'їнському напрямках. Також всі атаки відбиті га Лиманському, Бахмутському та Шахтарському напрямках упродовж 23 жовтня.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

За даними штабу, минулої доби на Лиманському напрямку українські воїни тримають оборону, успішно відбили всі атаки біля Надії Луганської області, а на Шахтарському напрямку відбили всі атаки армії РФ біля Новомихайлівки Донецької області.

"На Бахмутському напрямку українські воїни відбили всі атаки противника в районах населених пунктів Богданівка, Хромове, Кліщіївка, Андріївка Донецької області. Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах", — йдеться у повідомленні.

На Авдіївському напрямку бійці РФ не полишають спроб оточити Авдіївку, зазначили у штабі, активно застосовують авіацію, але українське військо тримає оборону й завдає російському війську втрат. Минулої доби, російські солдати без успіху наступали поблизу Кераміка, Степового, Авдіївки, Тоненького Донецької області, де Сили оборони відбили понад 10 атак.

У штабі розповіли, що на Мар’їнському напрямку військо РФ без успіху штурмувало в районах Мар’їнки та Побєди, де українські воїни відбили близько 15 атак.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок