У КМВА розповіли, чи встановлюватимуть головну ялинку в Києві

У КМВА розповіли, чи встановлюватимуть головну ялинку в Києві

головна ялинка
Головна ялинка країни на Софійській площі, 19 грудня 2022 року. Фото: Юлія Коршенко/Суспільне

Головну ялинку на Софійській площі встановлять, якщо не буде форс-мажорів в Києві.

Про це розповів керівник КМВА Сергій Попко в інтерв'ю ТСН.ua.

За його словами, новорічну ялинку планують встановити, аби зберігати та дотримуватись традицій. Минулого року її також встановлювали, незважаючи на обстріли та відключення світла.

"Звісно, якщо не буде форс-мажорів і нових обставин, то, на мою думку, ялинка має стояти. Але до будь-яких рішень потрібно завжди підходити із холодною головою. Тому давайте дочекаємося, з чим ми підійдемо до зими", — сказав він.

Що відомо про головну ялинку країни

На початку листопада 2022 року до столичної влади представили проєкт головної новорічної ялинки. У розробників дизайну було кілька варіантів, вибір зупинили на оздобленні в синьо-жовтих кольорах національного прапора.

8 листопада на сайті КМДА зареєстрували першу петицію проти встановлення новорічної ялинки у Києві. Необхідні 6 тисяч підписів зібрали менше ніж за добу.

Попри кілька петицій щодо недоречності святкових заходів в умовах війни, у Києві встановили головну новорічну ялинку країни.

У 2022 році ялинка була скромна в оздобленні, порівняно з попередніми роками. Дерево буде штучним заввишки 10 метрів, замість 30, як це було до повномасштабної війни. Також не було святкової ілюмінації. Її засвітили 19 лютого на свято Миколая.

На початок