Ракетний удар по дачному кооперативу Кривого Рогу 20 жовтня: у якому стані поранена

Ракетний удар по дачному кооперативу Кривого Рогу 20 жовтня: у якому стані поранена

Внаслідок ракетного удару по дачному кооперативу у Кривому Розі була травмована 57-річна жінка. Наразі вона у лікарні. Її стан оцінюють як середньої тяжкості.

Про це Суспільному розповіли у медзакладі.

Наталя Тимченко розповідає, внаслідок обстрілу її чоловік загинув. Жінка каже, на дачу вони приїздили щоп`ятниці.

"Тільки зайшли, пів години, може, минуло. І тут я дивлюсь, що гул, спалах, стрілянина, незрозуміло що. І мене відштовхнуло і вибуховою хвилею в будинок занесло. Кажу: "Вова, Вова!". І я бачу, що я його не бачу, я його чую. А я ж бачу силует його, що він лежить і кличе мене: "Наталю, я поранений!", – каже вона.

Наталя згадує: одразу не змогла підвестися через кровотечу. Почала перемотувати ногу шнуром.

"Ця плойка мене, в принципі, врятувала. Якщо б її не було, штора не допомогла б, вона не затянула б. Потім швидка приїхала, кажу: "Що там з Вовою?". А вони мовчать. Кажу: "Чого ви мовчите?". І я зрозуміла, що його вже немає", – розповіла жінка.

За словами медичного директора з хірургії Сергія, Наталю Тимченко ушпиталили у тяжкому стані з наскрізними пораненнями м`яких тканин стегна та кровотечею.

"Довелось компенсувати інфузією крові та плазми. Стан зараз вже не тяжкий, середньої тяжкості", – розповів медичний директор з хірургічної допомоги Сергій.

Наразі, каже лікар, загрози життю жінки немає. У медзакладі вона перебуватиме ще мінімум тиждень.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок