Шеф-кухар, майстер тату, Біллі Айліш. Лого Олімпіади-2028 створюють люди з різних сфер життя

Шеф-кухар, майстер тату, Біллі Айліш. Лого Олімпіади-2028 створюють люди з різних сфер життя

Шеф-кухар, майстер тату, Біллі Айліш. Лого Олімпіади-2028 створюють люди з різних сфер життя AP

Організатори Ігор у Лос-Анджелесі залучив до розробки логотипу людей, що є частиною історії міста-господаря.

Організатори Літніх Олімпійських ігор-2028 вирішили створити унікальний логотип змагань, залучивши для цього людей різних професій, повідомляє Los Angeles Times. Вони здійснили десятки дзвінків, шукаючи допомоги в несподіваних місцях. Так, художник і дизайнер з Південної Каліфорнії Стівен Гаррінгтон був приємно здивований, коли йому зателефонували олімпійські чиновники. "Я не міг повірити, що це насправді", – говорив він.

До розробки логотипу також долучилася співачка Біллі Айліш, акторка Різ Візерспун, дизайнер вуличного одягу, шеф-кухар та майстер татуювань. Невдовзі список поповнився й місцевими спортсменами.

Кожен "розробник" отримав стандартну версію логотипу “Лос-Анджелес-2028” і на основі нього створював власний дизайн. Замість вибору одного дизайну організатори використали усі 26 (у майбутньому очікується більше).

Як пояснює керівниця Оргкомітету та п'ятиразова олімпійська призерка з плавання Джанет Еванс, усі залучені люди є частиною історії міста-господаря Олімпіади. "Це найкращий спосіб передати енергію та колорит Лос-Анджелеса", – зазначила вона.

Читайте також: Україна готується поборотися за право проведення Олімпійських ігор

У Оргкомітеті додають, що Міжнародний Олімпійський Комітет у виборі логотипу готовий "дещо вийти за зону комфорту". Побачити ескізи учасників проєкту можна на сайті Лос-Анджелеса-2028.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start