У громаді Нікопольщини відновили централізоване водопостачання, ще в одній — почали буріння двох свердловин

У громаді Нікопольщини відновили централізоване водопостачання, ще в одній — почали буріння двох свердловин

свердловини для води
Розпочато буріння свердловин у Марганецькій громаді. Фото: Марганецька міська рада

Жителі Мирівської громади Нікопольського району Дніпропетровщини — з централізованим водопостачанням після понад чотири місяці його відсутності з часу руйнування Каховської ГЕС.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко.

"В мережі громади подається технічна вода з Миколаївського водосховища, яка піддається фільтрації та знезараженню на водоканалі. Це тимчасове рішення, яке дозволить людям дочекатись питної води з нового водогону", — написав він.

Тим часом у ще одній громаді Нікопольщини, Марганецькій, розпочато буріння ще двох свердловин, йдеться у Telegram-каналі міської ради.

"Після підриву Каховської ГЕС близько 35 тисяч населення Марганецької громади залишилося без централізованого водопостачання. Одразу було розпочато роботи щодо встановлення пунктів роздачі води і буріння свердловин. Наразі розпочато роботи з буріння ще двох свердловин у двох мікрорайонах міста", — сказано в повідомленні.

Зазначається, що після буріння свердловин встановлять дві станції доочищення води для жителів громади. Нині у різних мікрорайонах їх чотири.

За словами Євгена Євтушенка, на території Нікопольського району без централізованого водопостачання залишається лише одна громада — Томаківська. Там запропоновано тимчасово, до введення в експлуатацію нового водогону, подати технічну воду до селища.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок