Старт сезону Кубка Європи, де зіграють українські клуби, перенесено

Старт сезону Кубка Європи, де зіграють українські клуби, перенесено

Старт сезону Кубка Європи, де зіграють українські клуби, перенесено БК Прометей

Це перший єврокубковий турнір нового баскетбольного сезону, який перенесли через коронавірус.

Початок регулярного сезону Кубка Європи, запланований на 14 жовтня, через пандемію коронавірусу перенесено на 6 січня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба міжнародної федерації баскетболу (FIBA). Формат турніру залишиться незмінним: команди будуть розподілені на шість груп по чотири та одну групу з трьох команд. Дві найкращі команди кожної групи та дві найкращі команди, що посіли 2 місце, вийдуть до 1/8 фіналу.

Наразі FIBA розглядає можливість проведення групових турнірів на одній локації для команд однієї групи. Перелік ймовірних міст заплановано представити на засіданні правління FIBA у жовтні.

Як відомо, Україну на цьому турнірі представлятимуть"Київ-Баскет" та "Прометей" (Кам'янське). За результатами жеребкування вони потрапили до однієї групи (B).

Також перенесено початок жіночого Єврокубка, де зіграє жіноча команда "Прометей". Регулярний сезон стартує 7 січня 2021 року з групового турніру (8 груп по 4 команди).

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол