На вулиці Урожайній в Ужгороді змінили рух транспорту. В чому причина

На вулиці Урожайній в Ужгороді змінили рух транспорту. В чому причина

На вулиці Урожайній в Ужгороді змінили рух транспорту. В чому причина
Фото: Суспільне Ужгород

На вулиці Урожайній в Ужгороді змінили рух транспорту. Там встановили тимчасові конструкції й зробили коло. Таке рішення прийняли через те, що це аварійна ділянка дороги. Про це Суспільному розповів заступник начальника Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Закарпатській області Василь Рурич. За його словами, на цьому місці нанесли нову розмітку на рогу.

"Влаштована розмітка жовтого кольору, тому що на перехресті була нанесена біла розмітка — це постійна. А оскільки є зміна організації дорожнього руху, про що свідчать і знаки на червоному фоні, що попереду зміна організації дорожнього руху, розмітка нанесена жовтого кольору, якої повинні дотримуватися в ході експерименту. Погодні умови нам ще дозволили все зробити, що треба було зробити. Тепер почався дощ. Ще доставлять знаки і роботи будуть завершені", — розповів заступник начальника Служби відновлення і розвитку інфраструктури Василь Рурич.

Речник Патрульної поліції в Закарпатській області Ернест Завадський пояснив, чому вирішили змінити рух транспорту на вулиці Урожайній. "Встановлено тимчасові конструкції і змінено організації дорожнього руху. Це зумовлено тим, аби зменшити кількість ДТП та зменшити травматизм на дорогах. Це місце перехрестя об'їзної дороги М-08 на околицях міста Ужгорода та вулиці Урожайної. Патрульні поліцейські працювали впродовж дня під час встановлення конструкції, а зараз вони встановлені. Також встановлені відповідні дорожні знаки та нанесена відповідна розмітка жовтого кольору. Ми закликаємо водіїв бути максимально обережними та уважними та враховувати це, оскільки є ризик виникнення дорожньо транспортних пригод пов'язаних із тим, що раніше об'їзна дорога була головною", — додав чоловік.

Рух транспорту впродовж дня на вулиці Урожайній регулювали патрульні поліцейські.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок