На Житомирщині перевіряють інформацію про замінування всіх шкіл

На Житомирщині перевіряють інформацію про замінування всіх шкіл

На Житомирщині перевіряють інформацію про замінування всіх шкіл
Евакуація учнів з одного з ліцеїв через повідомлення про мінування. Ілюстративне фото Суспільного Житомир

На Житомирщині перевіряють інформацію про замінування всіх ліцеїв області. Повідомлення про це поліція отримала від чергового Держслужби з надзвичайних ситуацій у Житомирській області. Станом на 16:30 всі школи перевірили, жодних вибухових пристроїв не знайшли.

Про це Суспільному розповіла речниця Головного управління Нацполіції в Житомирській області Вікторія Дубовик.

За її словами, до поліції повідомлення про мінування надійшло 19 жовтня об 11:52.

"Повідомлення про мінування усіх шкіл Житомирщини надійшло до поліції від чергового Держслужби з надзвичайних ситуацій у Житомирській області. Як завжди в таких ситуаціях поліція відпрацьовуватиме за визначеним алгоритмом. На це знадобиться не менше 3-4 годин", — розповіла Вікторія Дубовик.

ОНОВЛЕНО на 16:30

О 16:20 перевірка всіх ліцеїв області завершилася. Про це Суспільному повідомила речниця Головного управління Нацполіції в Житомирській області Вікторія Дубовик.

"Провели обстеження 447 навчальних закладів, будь-яких підозрілих чи вибухових предметів не знайшли. Рух транспорту не перекривався. Було задіяно 175 працівників поліції. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення передбачена частиною 2 статті 259"Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності" Кримінального кодексу України", — розповіла Вікторія Дубовик.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок