У Києві до опалення підключили понад 5 тис. будівель — Кличко

У Києві до опалення підключили понад 5 тис. будівель — Кличко

За добу у столиці до опалення підключили понад тисячу будівель. Із теплом вже близько 5,2 тисячі житлових будинків та закладів соціальної сфери.

Про це повідомив у Telegram міський голова Віталій Кличко.

За його словами, з теплопостачанням наразі 199 навчальних закладів, 324 дитсадочки, 126 медзакладів (у тому числі 11 пологових будинків та 59 стаціонарів), 85 адмінбудівель і закладів соціально-побутового напряму.

"Що стосується осель киян — з опаленням наразі 4,5 тисячі житлових будинків",— каже Кличко.

Міський голова нагадав, що установи і заклади соціальної сфери підключають за індивідуальними заявками їхніх керівників. Так само розпочинають подачу тепла в будинки ОСББОб'єднання співвласників багатоквартирного будинку, ЖБКЖитлово-будівельний кооператив та відомчі.

Що відомо про підготовку та початок опалювального сезону в Києві

Цього року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонт обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

Столиця розпочала підключати до тепла об'єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, садки – за заявками їхніх керівників 9 жовтня.

Станом на вечір 12 жовтня у Києві до опалення підключили 61 будівлю. Зокрема, з гарячими батареями були п'ять шкіл, 17 дитсадків, 14 адміністративних будівель і закладів соціально-побутового напряму.

16 жовтня у Києві теплоносій почали подавати у житлові будинки. У КМДА пояснили, що на повний запуск системи централізованого опалення у місті знадобиться кілька днів.

17 жовтня Віталій Кличко звітував, що у Києві з теплом понад 1500 житлових будинків та 1 700 соціальних об'єктів. Міський голова зазначив, що боржників за опалення від тепла не відключатимуть, але він закликав жителів погашати заборгованість. 18 жовтня з теплом були близько 4 000 об'єктів житлового фонду та соціальної сфери.

На початок