Українсько-британський фільм отримав нагороду на кінофестивалі в Лондоні

Українсько-британський фільм отримав нагороду на кінофестивалі в Лондоні

Українсько-британський фільм отримав нагороду на кінофестивалі в Лондоні Facebook

Знятий у Києві трилер "Спадок брехні" отримав престижну нагороду "Найкращий британський художній фільм" на кінофестивалі в Лондоні. До цього кінострічка отримала нагороди у США та Німеччині.

Як повідомили на сайті MiraBan UK Film Awards та на офіційній сторінці фільму, захід пройшов у Лондоні з 28 по 30 серпня. Церемонія нагородження відбулася онлайн через пандемію коронавірусу.

Над трилером "Спадок брехні" (Legacy of Lies) працювали спільно Україна, Великобританія, Польща, Нідерланди та США. Події бойовика розгортаються у Києві, тож більшість зйомок проходили саме тут. Режисером та автором сценарію трилера став Ед Бол із Нідерландів.

За його словами, київська архітектура ідеально підходить для шпигунської історії. Він також додав, що знімати в Україні було легко через високий рівень місцевих продакшн-компаній, які активно залучали до роботи.

Головні ролі зіграли українська телеведуча Анна Буткевич, та британський актор Скотт Едкінс, відомий за ролями в кіносерії "Незаперечний" і фільмі "Нестримні 2".

Що відомо

  • Стрімінговий сервіс Netflix вперше зніматиме фільм в Україні. Це буде комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні під назвою The Last Mercenary ("Останній найманець").
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше