Дог-френдлі прогулянки стародавнім Києвом: містян запрошують на безоплатні екскурсії

Дог-френдлі прогулянки стародавнім Києвом: містян запрошують на безоплатні екскурсії

У столиці запрошують на 7 безоплатних прогулянок містом, зокрема на дог-френдлі екскурсію
Прогулянки Києвом. Фото: КМДА

КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували 7 безоплатних прогулянок містом, зокрема, і дог-френдлі екскурсію. Усім охочим пропонують прийти на екскурсію разом зі своїми домашніми улюбленцями.

Про це йдеться на офіційному порталі Києва.

Прогулянки столицею відбудуться з четверга до неділі.

Зокрема, дог-френдлі екскурсію стародавнім Києвом, яку можна відвідати разом зі своїми улюбленцями відбудеться 19 жовтня.

"Учасники розкриють таємниці історичного міста, а також дізнаються про святого, який є покровителем собак", — йдеться у повідомленні.

На п'ятницю, 20 жовтня, запланована дитяча екоекскурсія "Мандрівка до Будинку природи", де юні дослідники дізнаються про важливість впливу навколишнього середовища на життя людини, в Будинку природи ознайомляться з унікальною флорою та фауною.

21 жовтня усіх охочих організатори, зокрема, запрошують на екскурсію "Київ історичний", де можна ознайомитися з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою, Майданом Незалежності та Подолом.

Зазначається, що реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік, попереджають у КМДА.

Що відомо про розвиток туризму у Києві та області під час дії воєнного стану

У столиці стартував другий сезон проєкту "Академія гостинності міста Києва". Його головна мета — підготувати волонтерів, які зможуть допомагати гостям безпечно та комфортно перебувати в столиці. А також забезпечення інклюзивних практик та підвищення доступності для людей з інвалідністю.

У Києві на Співочому полі на території Печерського ландшафтного парку відкрилася виставка хризантем "Магічний сад". До кінця листопада кияни зможуть помилуватися осінніми квітами й зробити світлини.

У місті також періодично влаштовують безплатні екскурсії. Зокрема, організували прогулянки за маршрутами "Київ хрещатий" та "Київ незламний". У межах відзначення Дня Європи у столиці проводилися екскурсії "Київ — серце Європи". Під час прогулянок учасників ознайомлювали з архітектурою та різноманітними об’єктами, які пов’язують столицю з Європою.

Влітку у КОВА поінформували, що мандрувати Київщиною не забороняється, але є певні обмеження військової адміністрації, ДСНС та місцевої влади. В регіоні працюють усі локації, які змогли відновити роботу після деокупації. Це готелі, кемпінги, бази відпочинку, заміські комплекси, музеї, садиби, екоферми, кінні клуби тощо.

У березні 2022 року на Київщині заборонили відвідувати ліси цивільному населенню. Заборона триватиме щонайменше до кінця режиму воєнного стану. Щоб повністю розмінувати Київщину, може знадобитись 8-10 років.

Восени на території Київської області заборонили полювання під час воєнного стану. Як виняток, дозволили регулювати чисельність деяких мисливських звірів із дотриманням чинного законодавства.

На початок