10 років за ґратами: на Сумщині засуджено трьох військових РФ

10 років за ґратами: на Сумщині засуджено трьох військових РФ

18 жовтня трьох військовослужбовців РФ засуджено до 10 років позбавлення волі. Російські військові у 2022 році в Роменському районі на Сумщині грабували місцевих мешканців.

Про це повідомила Сумська обласна прокуратура.

За даними слідства, 2 березня 2022 року військові РФ під час окупації Роменського району захопили територію елеватора в селі Біловодське та облаштували навколо місця своєї дислокації блокпости. Російські військові грабували навколишні магазини, викрадали продукцію з фермерських господарств, блокували пересування місцевих мешканців та відбирали в них цінні речі.

Правоохоронці встановили трьох військовослужбовців 3 мотострілецької дивізії 20 армії західного військового округу збройних сил РФ, які зупинили авто місцевого жителя та, погрожуючи водію зброєю та фізичною розправою, відібрали в нього смартфон. При цьому надалі ці військові використовували викрадений телефон виключно для приватного спілкування.

Трьох військовослужбовців РФ визнано винними в порушенні законів та звичаїв війнич. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України, вчинених за попередньою змовою групою осіб. Їх засуджено до 10 років позбавлення волі.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок