"Допомагаємо, чим можемо": 14-річний каратист з Полтави передав на ЗСУ гроші зі своїх нагород

"Допомагаємо, чим можемо": 14-річний каратист з Полтави передав на ЗСУ гроші зі своїх нагород

Продає медалі на аукціоні та збирає гроші військовим каратист Святослав Стегній з Полтави
Суспільне Полтава

Каратист із Полтави Святослав Стегній свої нагороди зі змагань продає на аукціонах. Зібрані гроші він перераховує на потреби військових.

14-річний Святослав Стегній займається карате з дитсадка.

Спочатку тренувався у дитячому гуртку, а пізніше почав працювати з тренером Миколою Богодистим. Суспільному він розповів:

"Його батько привів його до нас в зал, запитав, чи може хлопчик з вадами слуху займатися карате. Я відповів, що різниці немає, аби було бажання у самого спортсмена. Він залишив свого синочка. І з цього часу минуло вісім років".

За словами Святослава Стегнія, із початку повномасштабного вторгнення Росії його команда займалася волонтерством. Зокрема, допомагали із житлом для переселенців та плели маскувальні сітки. Допомагати ЗСУ Святослав вирішив восени 2022-го. Суспільному спортсмен розповів:

"З татом і з тренером обговорювали, щоб допомогти нашим хлопцям на передовій, ці медалі виставити на аукціон. Ми й зараз допомагаємо чим можемо, та й надалі будемо допомагати військовим нашим".

Святослав Стегній із Полтави продає медалі зі спортивних змагань і збирає гроші на ЗСУ
Каратист із тренером після змагань. Фото надані М. Богодистим

На аукціоні розіграли більше десяти медалей. Так вдалося зібрати 20 тисяч гривень. На ці гроші придбали пульт для дронів, розповідає Святослав. За словами тренера, ці нагороди спортсмен збирав з усієї країни. Микола Богодистий розповів:

"За сім років він проїздив всю Україну. Це було дуже багато нагород, дипломів, кубків. Це і місто Київ, і місто Дніпро, і Чернівці, і Львів, і Одеса, Суми. В багатьох регіонах він попрацював. Через два роки, коли він стане старшим, то у нас є і Чемпіонати Європи, і Чемпіонати світу. Будемо пробувати закордоном, думаю, в нього буде гарний результат".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок