У Києві через ремонт дороги зміниться маршрут одного з автобусів

У Києві через ремонт дороги зміниться маршрут одного з автобусів

У Києві через ремонт дороги у Шевченківському районі майже на тиждень зміниться маршрут автобуса № 31.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальне підприємство "Київпастранс".

"Відзавтра, 19 жовтня, орієнтовно до 24 жовтня буде внесено зміни в маршрут автобуса № 31. Виконуватимуть капітальний ремонт вул. Татарської",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рух автобусів буде організовано за таким маршрутом: ст. м. "Політехнічний інститут" — просп. Берестейський — вул. Богдана Гаврилишина — вул. Довнар-Запольського — вул. Дегтярівська — вул. Білоруська — вул. Деревлянська — вул. Юрія Іллєнка — вул. Академіка Ромоданова — вул. Загорівська — вул. Отто Шмідта — вул. Татарська — вул. Нагірна — вул. Овруцька — вул. Герцена — вул. Деревлянська — вул. Білоруська — вул. Дегтярівська — вул. Довнар-Запольського — вул. Ростиславська — вул. Шолуденка — просп. Берестейський — ст. м. "Політехнічний інститут".

Що відомо про ремонт доріг та зміни у русі транспорту у Києві

У Києві маршрут автобусів № 28 змінюється орієнтовно до 1 січня 2024 року. Зміни пов'язані із прокладанням інженерних мереж на вул. Василя Жуковського

Від 2 до 30 жовтня частково обмежать рух транспорту естакадами на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе Печерського району Києва.

У Києві до 1 грудня проводитимуть капітальний ремонт на ділянці Кільцевої дорогі у Києві від виїзду з міста Вишневе до Жулянського шляхопроводу. Через це рух транспорту буде обмежений.

З 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. Від початку червня там закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси.

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

Із 5 жовтня до 15 листопада на шляхопроводі поблизу ст. м. "Лівобережна" буде обмежений рух транспорту. На перетині просп. Броварського з вул. Андрея Шептицького дорожники проводитимуть ремонт деформаційних швів шляхопроводу.

У Києві із 17 жовтня запускають у роботу автобусний маршрут №105 "Вулиця Тростянецька — Бориспільське шосе" для поліпшення транспортного обслуговування пасажирів.

На початок