Ветеран війни з Кропивницького з дружиною вирощують хризантеми, щоб допомагати військовим

Ветеран війни з Кропивницького з дружиною вирощують хризантеми, щоб допомагати військовим

Ветеран війни з Кропивницького з дружиною вирощують хризантеми, щоб допомагати військовим
Ветеран АТО разом з дружиною вирощують хризантеми, щоб допомагати ЗСУ. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому ветеран російсько-української війни другий рік вирощує хризантеми та віддає їх на продаж, аби допомагати своїм побратимам. До повномасштабного вторгнення купував квіти для дружини. Тепер разом вирощують та допомагають військовим.

Двічі-тричі на тиждень ветеран російсько-української війни з Кропивницького Віктор з позивним "Гром" разом з дружиною Настею викопують хризантеми у своєму саду. Вирощують їх другий рік, щоб допомагати військовим, які нині боронять за Україну.

"В Настуньки 11 грудня минулого року помер брат у Бахмуті, тому ми рішили допомагати нашим побратимам. Чому я це роблю? Тому що я там був, я знаю, яка ситуація в хлопців, що там трапляється, як гинуть, де вони зникають, я це все бачив на власні очі. Для нас гроші – не головне. Буде перемога, буде все", – говорить Віктор.
Кропивничан з дружиною вирощують хризантеми, щоб допомогати військовим
Торік подружжя віддало на потреби ЗСУ півтори сотні кущів. Цьогоріч планують втроє більше. Фото: Суспільне Кропивницький

До повномасштабного вторгнення чоловік купував і саджав хризантеми для дружини.

"Чому саме хризантеми? Тому що вони мені дуже подобаються. Коли всі квіти вже відцвіли, то хризантема продовжує тішити нас перед настанням холодів. В цьому році ми посадили небагато кущів. Зараз для нас головне – це перемога. Ми дуже хочемо цього та чекаємо на цю мить", – каже дружина Анастасія Семидєтна.

Квіти привозять керівниці громадської організації "Разом ми сила" Тетяні Силі. Вона продає хризантеми, а гроші використовує на потреби бійців.

"Ми продаємо квіти з написами для ЗСУ. Люди купують їх і ми за отримані гроші купуємо необхідні речі для побратимів Віктора. Щодня з понеділка до суботи квіти можна купити за адресою: проспект Університетський, 29. Ми тут перебуваємо з 10 до 16 години дня. Тому можна приходити до нас та вибирати квіти, які вам сподобаються. Нам Віктор ще привезе".

Говорить, за попередньо продані два десятки кущів заробили п’ять тисяч гривень і придбали автономний автомобільний обігрівач для водія роти забезпечення.

"Цим обігрівачем буду користуватись я, так як постійно на колесах і ночувати мені доводиться в машині", – сказав військовий Микола Смітенко.

Торік подружжя віддало на потреби ЗСУ півтори сотні кущів. Цьогоріч планують втроє більше.

На початок