За добу на Херсонщині шахраї ошукали трьох людей на 80 тисяч гривень

За добу на Херсонщині шахраї ошукали трьох людей на 80 тисяч гривень

За добу на Херсонщині шахраї ошукали трьох людей на 80 тисяч гривень
Фото: УНІАН

За добу шахраї ошукали трьох жителів Херсонської області на 80 тисяч гривень. Їм запропонували перейти за фейковими посиланнями в соціальних мережах та оформити "грошову допомогу".

Про це у Facebook повідомила поліція Херсонської області.

За інформацією правоохоронців, 62-річна херсонка у соціальній мережі побачила повідомлення про псевдогрошову допомогу. Заявниця перейшла за посиланням, внесла дані своєї банківської картки, після чого з її рахунку зникли 46 тисяч гривень.

Також під приводом надання грошової допомоги постраждалим від військових дій шахраї зняли гроші з картки у 60-річного херсонця. Чоловік втратив 19 тисяч гривень. Повідомлення про виплати він прочитав в одній із соціальних мереж, перейшов за фейковим посиланням, надав дані своєї картки, після чого з його рахунку зникли всі гроші. За такою ж схемою втратив свої заощадження 19-річний житель Інженерного. Шахраї зняли з його рахунку 15 тисяч гривень.

За всіма фактами поліція відкрила кримінальні провадження за статтею "Шахрайство".

У липні за добу трьох жителів Херсонщини ошукали шахраї на 356 тисяч гривень. Вони втратили гроші під час спроби оформити грошову допомогу на фейкових ресурсах та купити автівку.

Раніше на понад 77 тисяч гривень шахраї ошукали трьох жителів Херсонщини. Двом жінкам та чоловіку запропонували оформити грошову допомогу на відшкодування збитків через затоплення майна.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок