На Сумщині судитимуть директора медичної установи, якого підозрюють у придбанні пального зі збитками в 1,4 млн грн

На Сумщині судитимуть директора медичної установи, якого підозрюють у придбанні пального зі збитками в 1,4 млн грн

На Сумщині перед судом постане директор медичної установи за підозрою у неналежному виконанні службових обов’язків, що причинило збитки понад 1,4 млн грн.

Про це повідомили в Сумській обласній прокуратурі 17 жовтня.

Сумською обласною прокуратурою затверджено та 16 жовтня направлено до суду обвинувальний акт щодо директора Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради. Мова про одну з медичних установ.

Чоловік постане перед судом за неналежне виконання службових обов’язків, що спричинило збитки (ч. 2 ст. 367 КК УкраїниСлужбова недбалість. Ч. 2 — те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.). Йдеться про 1 млн 417 тис. грн.

Наразі чоловік звільнений із зазначеної посади, додали у прокуратурі.

Що відомо

  • 1 вересня 2023 року у ГУНП в Сумській області зазначили, що директору однієї з медичних установ повідомили про підозру.
  • За даними слідства, 6 квітня 2021 року за результатами проведення процедури закупівлі продуктів нафтопереробки зазначена медична установа уклала договір з ТОВ, яке погодилось поставити бензин А-92 за ціною 22, 50 грн за 1 літр та дизельне пальне – 23,50 грн за літр.
  • 13 квітня 2021 року, всупереч чинному законодавству, сторонами були укладені додаткові угоди. Згідно з ними ціни було збільшено на 2 грн за 1 літр.
  • 15 квітня вартість палива була збільшена ще на 1 грн за літр, відтак товариство поставило медичній установі бензин А-92 за ціною 25,50 грн за літр та дизельне пальне – 26,50 грн за літр.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок