Двічі отримував повістки: на Рівненщині засудили чоловіка, який ухилявся від мобілізації та побив знайомого

Двічі отримував повістки: на Рівненщині засудили чоловіка, який ухилявся від мобілізації та побив знайомого

На Рівненщині на понад три роки ув'язнення засудили жителя Дубенського району, який двічі ухилився від мобілізації та побив знайомого. Своєї вини він не визнав. Раніше чоловік був засуджений за крадіжку й у травні 2023 року достроково звільнився з в'язниці.

Про це 17 жовтня повідомила речниця обласної прокуратури Оксана Жужельська.

З її слів, 51-річного жителя Дубенського району 11 травня 2023 року достроково звільнили з тюрми, де він відбував покарання за крадіжку. Через тиждень чоловік побив свого знайомого.

"Пізніше чоловік двічі, у травні та червні, отримував у законному порядку повістки для проведення призову за мобілізацією, проте жодного разу до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки не з’явився. При цьому поважних причин для неявки або ж відстрочки в ухилянта не було", — розповіла речниця обласної прокуратури Оксана Жужельська.

Дубенський районний суд визнав чоловіка винним за двома статтями — умисне легке тілесне ушкодження та ухилення від призову на військову службу під час мобілізації. Чоловіка засудили до трьох років та одного місяця позбавлення волі.

Речниця обласної прокуратури також додала, що своєї вини він не визнав та може оскаржити вирок.

Як повідомила Суспільному речниця обласної прокуратури Оксана Жужельська, у 2023 році це другий випадок у Дубенському районі, де за ухилення від мобілізації суд покарав ув'язненням.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок