Запускають тепло у будинки: у Вінниці стартував опалювальний сезон

Запускають тепло у будинки: у Вінниці стартував опалювальний сезон

Запускають тепло у будинки: у Вінниці стартував опалювальний сезон
Фото: Unsplash

Відсьогодні, 16 жовтня, теплопостачальні підприємства Вінниці запускають котельні, аби подавати тепло у помешкання жителів громади. Також, за відповідними заявками керівників, тепло вмикатимуть у школах, садочках та інших закладах соціальної сфери.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

У "Вінницяміськтеплоенерго" зазначили, що наразі розпочато технічні процедури із запуску котелень та іншого обладнання теплового господарства.

"Були завершенні усі заплановані роботи з технічного обслуговування та ремонту теплового комплексу. Наразі розпочато процес поступового запуску котелень та виведення їх на технологічні параметри", – зазначив генеральний директор КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" Максим Білик.

За розподіл тепла по будинку відповідальність несуть голови ОСББ та управляючі компанії, зазначають у "Вінницяміськтеплоенерго" з посиланням на Постанову Кабінету Міністрів України №830. Відповідно до укладених договорів, теплопостачальне підприємство доставляє теплоносій лише до зовнішніх стін будівлі.

Пуск тепла у житлові будинки буде відбуватись поетапно, пояснили у департаменті міського господарства ВМР.

"У зв’язку із тим, що на цьому тижні за прогнозом погоди відбудеться значне погіршення погодних умов, виконком міської ради прийняв рішення розпочати подачу тепла до житлових будинків міста. Наразі відповідні комунальні служби та підприємства працюють нон-стоп, аби якнайшвидше забезпечити оселі вінничан теплом", – зазначив директор департаменту міського господарства ВМР Роман Фурман.

Минулого тижня у Вінниці розпочалась подача тепла у заклади охорони здоров’я за відповідними заявками від керівників.

На початок