Зимова Універсіада-2021 у Швейцарії перенесена на невизначений термін

Зимова Універсіада-2021 у Швейцарії перенесена на невизначений термін

Зимова Універсіада-2021 у Швейцарії перенесена на невизначений термін FISU

Ймовірну нову дату змагань розглянуть протягом наступних двох місяців.

Зимова Універсіада 2021 року в Люцерні через пандемію коронавірусу не відбудеться в заплановані терміни. Про це повідомляє Міжнародна федерація університетського спорту (FISU).

Вирішальними факторами для ухвалення рішення стали ситуація з пандемією, а також чинні обмеження на в'їзд до Швейцарії. Наразі під забороною в'їзду до країни перебувають понад 40% зареєстрованих учасників.

«Після більш ніж чотирьох років підготовки це болюче рішення, але зрештою легке. Здоров’я всіх учасників завжди було головним пріоритетом», - сказав Гвідо Граф, президент Оргкомітету Універсіади.

FISU разом з організаторами збирається розглянути можливе перенесення заходу й вивчити різні часові рамки протягом наступних двох місяців.

"Оскільки зимова Універсіада має велике значення для всієї Швейцарії, залучені сторони зроблять все можливе для розгляду питання про перенесення і ретельно оцінять різні варіанти дати", - сказав перший віцепрезидент FISU Леонц Едер.

Що відомо

30-та зимова Універсіада була запланована з 21 до 31 січня 2021 року. Програма включає десять спортивних дисциплін. Очікується участь студентів віком від 17 до 25 років із понад 540 університетів у 50 країнах. Всього - понад 2500 осіб

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start