Легкоатлетки з Полтавщини вибороли медалі на Чемпіонаті України

Легкоатлетки з Полтавщини вибороли медалі на Чемпіонаті України Суспільне Полтава

На всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики Ольга Ляхова стала чемпіонкою, а Валерія Зіненко отримала срібну медаль. Цей чемпіонат тривав із 29 до 30 серпня у Луцьку.

Ольга Ляхова з Кременчука фінішувала першою у бігу на 800 метрів. Її час – 2 хвилини й 3 секунди. А Валерія Зіненко із Лубен бігла 5 кілометрів. Дистанцію вона подолала за 16 хвилин та 35 секунд.

Нагадаємо, цей Чемпіонат України з легкої атлетики влаштували на луцькому стадіоні "Авангард". На нього з’їхалися спортсмени з різних областей України.