Немає підстав переносити: у КМДА назвали дату початку осінніх канікул для школярів

Немає підстав переносити: у КМДА назвали дату початку осінніх канікул для школярів

Осінні канікули у столичних школах почнуться 23 жовтня і триватимуть до 29 жовтня включно. Причин для їх перенесення наразі немає.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державно адміністрації Валентин Мондриївський.

За його словами, столичні школярі підуть на відпочинок у терміни, визначені структурою навчального року, що рекомендована для закладів освіти.

"До початку канікул заклади освіти Києва продовжать роботу в очному, змішаному та дистанційному форматах, з огляду на безпекову ситуацію та дотримуючись алгоритму дій у разі оголошення повітряної тривоги до початку навчання", – зазначив посадовець.

Валентин Мондриївський також пояснив, як працюватимуть навчальні установи під час канікул: у школах проводитимуть гуртки і компенсаторні заняття з різних предметів. Для вчителів підготували низку вебінарів та тренінгів для підвищення професійної майстерності.

Як нагадав заступник голови КМДА, що з 10 жовтня у столиці почали підключати опалення в об'єктах соціальної сфери — лікарнях, школах і дитсадках.

Що відомо про роботу шкіл у Києві

Київська міська влада визначила структуру навчального року 2023/2024. Згідно із нею, І семестр триватиме з 1 вересня до 22 грудня 2023 року, ІІ семестр — із 8 січня до 31 травня 2024 року. Останні дзвоники лунатимуть у школах 31 травня.

Рішення про запровадження у столиці очного, дистанційного або змішаного форматів навчання ухвалюють на засіданнях педрад з урахуванням безпекових норм і побажань батьків учнів.

У Києві 1 вересня 2023 року всі 420 столичних шкіл розпочали свою роботу, більшість із них — в очному форматі. Навчатися офлайн пішли 240 тисяч школярів — це в 2,5 рази більше, ніж минулого року.

З вересня 2022 року навчання відновили лише школи зі сховищами. Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Києва і Київщини, або у безпосередній близькості до них.

На початок