Нарощування обсягів виробництва української зброї та ситуація на Близькому Сході. Зеленський провів Ставку

Нарощування обсягів виробництва української зброї та ситуація на Близькому Сході. Зеленський провів Ставку

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський під час саміту Європейського політичного співтовариства в Гранаді, Іспанія, 5 жовтня 2023 р., фото Juan Medina/Pool через AP

Президент України Володимир Зеленський 12 жовтня провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. За словами глави Держави, на Ставці розглядалися три ключові питання. Зокрема ситуація на фронті та українське виробництво техніки та зброї.

Про це Володимир Зеленський повідомив у Telegram.

"Перше – фронт. Доповіді командувачів – Залужний, Сирський, Тарнавський. Ситуація на основних напрямках – схід, південь. Захист наших позицій. Наші кроки вперед", — йдеться у дописі Зеленського.

Другим питанням на Ставці було українське виробництво зброї та техніки та постійне нарощування цих обсягів.

"Мінстратегпром має чітке завдання представити програму забезпечення українською зброєю за всіма ключовими потребами – від ракет і дронів до бронетехніки та снарядів. За окремими елементами такої програми вже були доповіді. Хороші результати. Будуть більш значущі", — сказав Зеленський.

Він зауважив, що дав окреме доручення віцепрем’єр-міністру Михайлу Федорову та міністру оборони Рустему Умєрову щодо максимальної цифровізації постачання для Сил оборони.

"Повна підзвітність і контроль – наш пріоритет. Є чіткі терміни реалізації", — сказав президент України.

Третім пунктом на Ставці розглянули ситуацію на Близькому Сході.

"Комплексний аналіз від голови Служби зовнішньої розвідки Литвиненка. Враховуємо всі чинники, дбаємо про інтереси наших громадян у регіоні та працюємо з партнерами заради недопущення ширшої дестабілізації", — поінформував Володимир Зеленський.

На початок