На Тернопільщині горіло торфовище

На Тернопільщині горіло торфовище

На Тернопільщині горіло торфовище
Фото: Пожежно-рятувальна служба Тернопільщини

На Тернопільщині горіли поклади торфу. Це сталося на території міста Шумськ Кременецького району. Пожежа торфовища охопила площу 600 квадратних метрів. Про це розповів речник пожежно-рятувальної служби області Сергій Данілін.

За його словами, ймовірна причина виникнення пожежі — загоряння сухої трави. Зараз підраховують збитки.

"П’ятеро рятувальників за допомогою однієї пожежної машини гасили вогонь понад 5 годин. Загасити пожежу торфу складно, адже він горить під землею і масштаб пожежі важко оцінити. Крім того, таке гасіння пожежі особливо небезпечне для рятувальників, оскільки у тих місцях, де згорів торф — під землею утворюються порожнини", — розповів речник пожежно-рятувальної служби області.

На Кременеччині горіло торфовище
На Кременеччині горіло торфовище. Фото: Пожежно-рятувальна служба Тернопільщини

Сергій Данілін каже, це друга пожежа торфовищ цього року в області. Перша сталася у селі Садки Кременецького району. Тоді торф горів окремими осередками на площі 1,5 гектара. Вогонь гасили 12 рятувальників за допомогою трьох одиниць техніки. Загасили пожежу 2 жовтня.

Гасіння першої у цьому році пожежі торфу на Тернопільщині. 2 жовтня / Архівне фото пожежно-рятувальної служби
Гасіння першої у цьому році пожежі торфу на Тернопільщині. 2 жовтня / Архівне фото пожежно-рятувальної служби. Фото: Пожежно-рятувальна служба Тернопільщини

На початок