В Ірпені розглядають питання підвищення тарифів на вивезення сміття

В Ірпені розглядають питання підвищення тарифів на вивезення сміття

В Ірпені на Київщині мають подорожчати послуги з вивезення побутового сміття. Таке рішення погодили на засіданні депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Ірпінської міської ради.

Про це поінформував у Facebook депутат міськради Андрій Літвинов.

Планується, що для жителів багатоквартирних будинків тариф на одну людину зросте до 48,33 грн (нині — 33,27 грн). Мешканці приватного сектору Ірпеня платитимуть за вивезення відходів 42,91 грн з людини (зараз — 29,54 грн).

Андрій Літвинов нагадав, що тарифи за сміття не переглядались у місті з 2019 року. Необхідність здорожчання послуги він пояснив тим, що зросла вартість пального для сміттєвозів і запчастин. Крім того, полігони збільшили ціну за прийом твердих побутових відходів на 60 грн за кубометр.

Рішення комісії міської ради з питань ЖКГ — "це перший етап, процедура остаточного прийняття тарифу триватиме декілька місяців", — зазначив депутат.

Що відомо про тарифи на комунальні послуги під час війни

9 червня 2023 року НКРЕКП ухвалила рішення щодо коригування тарифів на водопостачання та водовідведення для 34 водоканалів на 2023 рік.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розкритикував рішення про підвищення тарифів на воду і доручив уряду провести консультації з НКРЕКП.

1 липня президент України Володимир Зеленський назвав рішення НКРЕКП "ганебним".

Нацкомісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг скасувала рішення про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

На засіданні уряду 12 вересня прем'єр Денис Шмигаль повідомив, що ціна на газ, на тепло, на гарячу воду для населення залишиться без змін до кінця опалювального сезону.

На початок