Для двох дитсадків Глевахи побудуть нове укриття

Для двох дитсадків Глевахи побудуть нове укриття

Для двох дошкільних закладів Глевахи на Київщині побудують нове протирадіаційне укриття.

Про це повідомляє КОВА.

Йдеться про дитсадки "Ромашка" та "Золоті зернята" на вулиці Вокзальна, які наразі не працюють. Будівництво нового сховища дозволить закладам знову приймати дітей.

Наразі вже демонтували старі приміщення на місці майбутнього укриття, очистили територію від сміття, викопали котлован та планують розпочати бетонні роботи. Будівельники готують місцевість для перенесення теплотраси.

Захисна споруда зможе вмістити до 400 людей. Загальна площа укриття становить 579,7 м². Будівельні роботи здійснюють з урахуванням вимог безбар'єрності.

Що відомо про забезпечення укриттями закладів освіти на Київщині

Упродовж 2022-2023 років у Київській області відремонтували укриття майже в 900 закладах освіти. Ще у 68 тривають ремонтні роботи.

Протягом літа велися роботи облаштування укриттів у 437 школах для того, щоб відновити там офлайн навчання.

У межах реалізації проєкту Freedom Space у Києві нові сховища побудували у чотирьох школах і дитсадках. У них є зони відпочинку і кінозал.

За інформацією КМВА, загалом у столиці укриттями забезпечено 83% закладів дошкільної освіти, 91% загальної середньої освіти, 95% закладів професійної та професійно-технічної освіти, 75% закладів фахової передвищої та вищої освіти.

На початок