Презентували друге видання "Рівненського букваря"

Презентували друге видання "Рівненського букваря"

У Рівненському міському будинку культури 11 жовтня презентували друге видання "Рівненського букваря", авторкою якого стала Олена Медведєва. Його друк запланували на кінець лютого 2022 року у Харкові, але через повномасштабне вторгнення перенесли, а буквар доповнили.

Про це Суспільному розповіла авторка Олена Медведєва. Те, що відбулося під час повномасштабного вторгнення, теж описується на сторінках Рівненського букваря.

П'ятирічна Соломія Давидюк-Богатько розповіла, що у книзі їй найбільше подобаються малюнки. У 2024 році вона піде в перший клас, а тому літери почала вивчати заздалегідь, зазначила мати Соломії Катерина. "Рівненський буквар" їй сподобався, адже так її донька вивчає не тільки літери, а й цікаві місця.

У Рівному презентували друге видання "Рівненського букваря"
Соломія Давидюк-Богатько та Олена Медведєва. Фото: Суспільне Рівне

"В зоопарк я можу дитину відвести, але до рівненського аеропорту я її не відведу. Але вона бачить, що в нас, наприклад, в Рівному є аеропорт, а є Оствиця. Дуже вразили мене особисто дитячі малюнки в кінці книжки, цікава казка була. Ми, звичайно, почали з кінця, але вона дуже була пізнавальна і цікава", — розповіла Катерина Давидюк-Богатько.

Друк другого видання "Рівненського букваря" був запланований на 23 лютого 2022 року у Харкові, зазначила авторка книги Олена Медведєва. Через повномасштабне вторгнення РФ в Україну його перенесли, а буквар доповнили:

"Те, що відбулося під час повномасштабного вторгнення — це теж описується на сторінках "Рівненського букварика". Таємничі підземелля Рівного в нас з'явилися, наша улюблена Оствиця, до Мирогощі переїхали коники, які теж рятувалися від війни й знайшли тут притулок — про це теж пишеться. Алея Героїв, камені спотикання — все-все це описано в "Рівненському буквареві".

У Рівному презентували друге видання "Рівненського букваря"
Фото: Суспільне Рівне

Усі букви до розділів букваря малювали учні ліцеїв і гімназій Рівного та Квасилова, розповіла авторка. "Рівненський буквар" зараз у друці. Його наклад дві тисячі примірників.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок