"Це нікому не потрібна судова тяганина": в Рівнетеплоенерго розповіли, скільки боргують споживачі

"Це нікому не потрібна судова тяганина": в Рівнетеплоенерго розповіли, скільки боргують споживачі

Опалювальний сезон у Рівному
Фото: Суспільне Рівне

Жителі Рівного заборгували "Рівнетеплоенерго" близько 170 мільйонів гривень й це негативно впливає на діяльність теплопостачальника. Є такі споживачі, які боргують близько 100 тисяч.

Про це в етері Українського радіо Рівне розповів директор “Рівнетеплоенерго” Олександр Ющук, коментуючи підготовку до подачі тепла.

Борги він назвав "найбільш болючою проблемою" й зазначив, що недостатнє фінансування не дає можливість вчасно розрахуватися за газ і провести всі необхідні ремонти:

"По мінімуму ми роботи виконали, але при більш стабільному фінансуванню це було б все набагато краще і, відповідно, було б менше втрат взимку".

Як працюють з боржниками

Олександр Ющук зазначив, що підприємство готове проводити реструктуризацію боргу й працювати з боржниками індивідуально:

"Але зазвичай таке бажання виникає тоді, коли на порозі стоїть виконавча служба описувати майно, блокуються всі рахунки, картки. Тоді людина згадує, що є якісь зобов'язання. Дуже прошу, не доводьте до таких речей. Це нікому не потрібна судова тяганина, витрати на судовий збір, виконавчий збір. Так чи інакше, за тепло прийдеться розрахуватися, плюс ще додаткові кошти виникнуть і зіпсовані нерви", — сказав директор Рівнетеплоенерго.

За його даними, у Рівному є споживачі, у яких заборгованість становить близько 100 тисяч гривень.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок