На Прикарпатті газовики більше 2 місяців не можуть відновити газопостачання у селах Матеївецької ОТГ

На Прикарпатті газовики більше 2 місяців не можуть відновити газопостачання у селах Матеївецької ОТГ

На Прикарпатті газовики більше 2 місяців не можуть відновити газопостачання у селах Матеївецької ОТГ
Суспільне Карпати

Газовики АТ "Івано-Франківськгаз" працювали лише тиждень - у селах Матеївецької об'єднаної територіальної громади до сих пір не відновили газопостачання. Про це Суспільному Карпати повідомив староста сіл Дебеславці, Залуччя, Ганнів і Липники Михайло Чобанюк.

Минуло більше двох місяців, як червневий паводок пошкодив труби.

На Прикарпатті газовики більше 2 місяців не можуть відновити газопостачання у села Матеївецької ОТГ
На Прикарпатті газовики більше 2 місяців не можуть відновити газопостачання у села Матеївецької ОТГ. Суспільне Карпати

"Поки що глухо. Коли був Федорів (голова Івано-Франківської облдержадміністрації -ред.), вони дійсно почали робити - свердлити під землею з того боку на нашу сторону. У нас газовики зробили майданчик. Трактором прогорнули, привезли труби, їх поварили. Підготували все так, як має бути, - розповідає Михайло Чобанюк. - Але, виявляється, вони десь там вперлися в якусь скалу. Цілий тиждень там бурили і не могли просвердлити".

Роботи припинили минулого тижня.

За словами старости села, працівники АТ "Івано-Франківськгаз" техніку забрали в середу-четвер. Всього працювали тиждень.

Нагадаємо, шостого серпня у селі Дебеславці Матеївецької ОТГ почали відновлювати газопостачання.

Напередодні голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів доручив до п'ятого серпня відновити газопостачання у селах об'єднаної територіальної громади та села Федьків Надвірнянського району. Він пригрозив звільненням посадовцям, які відповідають за усунення наслідків негоди.

За його словами, гроші на ці роботи були виділені вже давно, проте до виконання робіт так і не приступили.

Що відомо

  • Шести селам Матеївецької об'єднаної територіальної громади вже майже два тижні припинено газопостачання через паводок. Про це повідомив в.о. сільського голови Любомир Веселовський у спільноті Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття.
  • Внаслідок повені 23-24 червня на Прикапатті припинили газопостачання 8 145-ти споживачам у 35-ти населених пунктах області. Досі без газу - 16 сіл.
  • Жителі шести сіл Матеївецької ОТГ вже місяць обходяться без газу, проте платіжки за його транспортування приходять. Газопровід пошкодила повінь, яка вирувала на Прикарпатті 22-24 червня.

Галина Марійчин

На початок