Кінофестиваль "Молодість" оголосив переможців

Кінофестиваль "Молодість" оголосив переможців

Кінофестиваль "Молодість" оголосив переможців Молодість

Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" у суботу, 29 серпня, оголосив переможців. Про це повідомляє пресслужба події.

Почесну нагороду "Золотий Скіфський олень" за внесок у світове кіномистецтво отримав французький актор театру та кіно, режисер, продюсер та письменник Робер Оссейн.

У Національному конкурсі переможцем стала 27-хвилинна стрічка "Схрон" режисерки Оксани Войтенко. Спеціальні дипломи журі отримали короткометражні фільми "Бульмастиф", "Прощавай, Свєто", "Врятуйте мене, лікарю!".

У Міжнародному конкурсі гран-прі отримали дві картини: Особливі прикмети (режисерка Фернанда Валадес, Мексика, Іспанія) і "Твій хід" (режисерка Міріам Верро, Канада). Приз глядацьких симпатій отримала картина "Двоє" (режисер Філіппо Менеґетті, Франція, Люксембург, Бельгія).

Переможцем конкурсної програми ЛГБТІК-фільмів "Сонячний зайчик" стала бразильська стрічка "Суховій".

У міжнародному пітчинґу Boat Meeting переміг проєкт "Герой нашого часу/A Hero of Our Time" режисера й продюсера Мірака Атабея з Туреччини. Спеціальну відзнаку журі Boat Meeting отримав український проєкт "Нижній горизонт/ Ground Zero" режисерки Жанни Озірної й продюсерки Ірини Ковальчук.

Що відомо

  • У Києві 22 серпня розпочався 49-й міжнародний кінофестиваль "Молодість", який цьогоріч перенесли з травня на серпень через пандемію COVID-19.
  • Каннський кінофестиваль, який мав відбутися у травні 2020 року, скасували через загрозу поширення коронавірусу.
  • Через ситуацію з коронавірусом на 2021 рік перенесено проведення пісенного конкурсу Євробачення, Літні Олімпійські ігри та інші події.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше