На Вінниччині — новий керівник Нацполіції: що про нього відомо

На Вінниччині — новий керівник Нацполіції: що про нього відомо

На Вінниччині — новий керівник Нацполіції: що про нього відомо
Зліва Юрій Пархоменко, зправа Іван Іщенко. Колаж: Суспільне Вінниця

На Вінниччині призначено нового керівника ГУ Національної поліції області. Ним став Юрій Пархоменко, який до цього був начальником Департаменту міграційної поліції. На цій посаді він замінив Іван Іщенка, який керував поліцією Вінниччини з червня 2020-го.

Про це Суспільному повідомляє ГУ Нацполіції в області.

Нового начальника головного управління Національної поліції у Вінницькій області – полковника поліції Юрія Пархоменка, 12 жовтня правоохоронцям представив голова Національної поліції України Іван Вигівський.

"Пріоритетними напрямками роботи для нас залишаються боротьба з організованою злочинністю, безпека та спокій людей, а тому правопорядок і миттєве реагування на всі звернення громадян – першочергове завдання", — зазначив Юрій Пархоменко.

На Вінниччині — новий керівник Нацполіції
Фото: ГУ Нацполіції у Вінницькій області

Під час представлення нового керівника, Іван Вигівський подякував за роботу попередньому очільнику Івану Іщенку та відзначив, що на Вінниччині за його керівництва реалізовано ряд проектів з підвищення якості роботи правоохоронців.

Іван Іщенко, який керував поліцією Вінниччини з червня 2020 року, працюватиме на посаді начальника ГУ Національної поліції Чернігівської області.

Що відомо про Юрія Пархоменка

Юрій Пархоменко почав службу в органах внутрішніх справ з посади слідчого міського відділу УМВС в Сумській області у 2003 році. Потім керував відділенням боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми. Займав керівні посади в підрозділах УБОЗ, внутрішньої безпеки в Сумській та Київській областях. Обіймав посаду заступника начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції України. На початку повномасштабного вторгнення очолив Департамент міграційної поліції Національної поліції України.

На початок