З водою були три дні. Жителі Завадівки у Кропивницькому знову без водопостачання

З водою були три дні. Жителі Завадівки у Кропивницькому знову без водопостачання

З водою були три дні. Жителі Завадівки у Кропивницькому знову без водопостачання
Жителі Завадівки знову без води. Фото: Суспільне Кропивницький

UPD: о 20:24 вечора 9 жовтня водопостачання на Завадівці відновили.

У мікрорайоні Завадівка у Кропивницькому знову відключили водопостачання. Це пов'язано з поривом на мережах комунального підприємства "Добробут" Первозванівської сільської ради.

У будинку жительки мікрорайону Меланії Хижняк води немає з 7 жовтня.

"У мене лишились порожні пляшки. Воду з них використала за неділю і понеділок. Лишилося 20 літрів, яких вистачить на один день".

За інформацією керівника підприємства "Дніпро-Кіровоград" Миколи Романюка, порив стався 8 жовтня. Нині комунальники допомагають "Добробуту" його ліквідувати. Підвозити воду жителям Завадівки не будуть, бо роботи планують виконати до кінця дня.

Водопостачання на Завадівці, де проживають півтори тисячі людей, відключили у червні. У серпні жителі вийшли на акцію протесту на центральну площу. Кропивницька міська рада відсутність води в мікрорайоні визначила як надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Працівники обласного комунального підприємства "Дніпро-Кіровоград" почали підвозити воду цистернами.

4 жовтня водопостачання для жителів Завадівки відновили. Подали її з водозабору "Холодні ключі". До того — з водогону шахти "Інгульська".

Меланія Хижняк говорить, все літо на Завадівці не було води. "Стояли баки, ми набирали з них воду. Коли два дні тому з'явилась вода у крані, то ці баки забрали. Тепер у нас не має ні баків, ні води".

Жителька Завадівки Людмила Маркітан вважає, баки для води треба повернути. "Вони б нам зараз не завадили. Тому що, коли немає води, то можна було б хоча б піти і набрати її".

На початок